HelloBike
Дізнайтесь про компанію тут

H  

ello Bike -це незалежна компанія, яка утворилась в результаті непереборної любові до їзди на хороших велосипедах і заснована для того, щоб ділитись цими велосипедами з людьми, в яких є такі ж бажання. Велосипед, який потрапляє до кінцевого користувача – це результат важкої праці.

Багаторічний досвід допоміг стати експертами в галузі продажі велосипедів.
Протягом цього часу вдалось сформувати дружню кваліфіковану команду, яка професійно підходить до підготовки велосипедів і подальшої їхньої продажі.
Перед продажем кожен велосипед проходить ретельну перевірку, ремонт і обслуговування з урахуванням всіх технологічних норм.

  • Ремонт та повна заміна несправних компонентів.

  • Заміна розхідних запчастин.

  • Повне налаштування.

  • Косметичний ремонт.

Обслужений велосипед не потребує жодних вкладень після покупки – це гарантує якість наших велосипедів і їхню надійність продовж тривалого використання.

Також ми ретельно підбираємо наш асортимент -це дозволяє мати в наявності тільки якісні та надійні велосипеди і зберігати кращу ціну на ринку.

Як ми  працюємо

Ремонт

Усунення поломок будь-якої складності

Велосипед перед продажем проходить певну послідовність ремонтних робіт. Механік ретельно досліджує всі частини, щоб виявити несправні компоненти. Після чого, проводиться ремонт зламаних деталей, або повна їхня заміна, якщо деталь ремонту не підлягає.

Обслуговування

Заміна розхідних частин ресурс, яких вичерпаний

Кожен велосипед в ході використання потребує періодичного обслуговування. Так як наші велосипеди вживані, їм необхідне таке обслуговуваня, щоб надалі виконувати свою функцію. Механіком проводиться заміна розхідних частин, які підлягають заміні.

Налаштування

Правильне налаштування - правильна робота

Правильно налаштований велосипед забезпечує комфортну поїздку. Часто Б/В велосипеди куплені з рук потребують налаштування. Наші велосипеди налаштовуються механіком ще перед продажем. Налаштовані гальма, точне перемикання передач, ідеальний баланс коліс - це Ваш комфорт і безпека.

Косметика

Зовнішній вигляд велосипеда

Усунення дрібних царапин тасколів. Відновлення фарбового покриття. Коли велосипед блищить, як новий - це тіше око, та піднімає настрій.

Ми постійно працюємо над нашими велосипедами для того, щоб Ви були задоволені


Слідкуйте за розвитком компанії HelloBike

Першими дізнайтесь про новини, свіже поступлення товару, акції та розпродажі на сайті HelloBike з наших груп в Instagram Telegram та Viber

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожняВернутись до магазину