Вибір вживаного велосипеда

Основа вдалої покупки вживаного велосипеда лежить в правильному виборі його перед покупкою.

Щоб придбати велосипед не потрібно бути експертом в цій сфері, і знати всю технічну будову велосипеда. Варто знати всього декілька простих правил, які допоможуть оглянути байк перед покупкою, зробити правильний вибір і залишитись задоволеним на тривалий час, а не розчаруватись в перший день катання.

Потрібно розуміти що велосипед вже був у використанні. Не варто будувати захмарних очікувань на подобі: «Це б/в велосипед, він повинен бути ідеальний, а ціна низько.». Без таких очікувань можна тверезо оглянути і оцінити велосипед. Хоча визначити, яким інтенсивним було використання велосипеда неможливо, все ж оцінити його стан і відповідну вартість можна візуально, якщо дотримуватись певної послідовності дій.

З чого почати?

Слід дослідити ціновий сегмент велосипеда обраного виду. Головне не розглядати надто дешеві варіанти – це завжди ризиковано. Низька ціна на велосипед завжди заманює, але є безліч проблем, які можуть виникнути під час та після покупки, особливо, якщо брати велосипед з рук, а не в офіційному магазині.

Перша проблема – це шахраї, які ловлять людей на тому, що продають дешевий велосипед, і просять за нього оплату зразу на карту, з умовою, що вартість дешева і клієнтів багато «не хочете – не беріть!».

Друга проблема – це «вбитий» велосипед. На ньому регулярно катались, не обслуговували, після чого власники відправились в майстерню, де ціна на ремонт вийшла космічною. І рішення продати по низькій ціні, було найоптимальнішим. Покупка такого велосипеда онлайн, може закінчитись розчаруванням. Якщо ж продавець з вашого міста і велосипед можна оглянути, тоді варто дотримуватись правил, описаних нижче. Можливо, велосипед виявиться вартим уваги.

Спершу перевіряються всі вузли велосипеда, чи не має ходу в підшипниках втулок, каретки та рульової колонки.

  • Втулки – схопити колесо рукою за верхню частину відносно землі, і порухати в сторони. Якщо підшипники мають виробітку, на руку віддаватиметься маленький шат. Після чого слід підняти колесо над землею і розкрутити його, якщо будуть сторонні звуки: хрускіт, шум – це свідчить, що велосипеду потрібне додаткове обслуговування. Також коли колесо крутитиметься, можна глянути, чи обід рівний і немає дефектів. Коли під час огляду коліс, такі проблеми не виявились, це означатиме, що їхній пробіг не великий, стан хороший, і колеса вкладень не потребують.
  • Підшипники і чашки каретки. Провірити чи є виробітки в цьому вузлі досить легко. Необхідно однією рукою взяти велосипед за раму і притиснути легенько до землі, а іншою рукою взяти шатун і порухати ним в боки. Якщо в ручну нічого не виявлено, для остаточного висновку варто проїхатись на велосипеді. Коли цей компонент в нормі, при їзді не повинно відчуватись лишніх коливань, а також сторонніх звуків.
  • Рульова колонка – деталь, яку перевірити дуже просто. Утримуючи передні гальма, рухаємо велосипед вперед і назад, вільною рукою тримаємо по черзі за одну із чашок, щоб відчути чи є в них люфт. Якщо так, можливо рульова колонка просто не дотягнута. Якщо після дотяжки змін ніяких не відбулось, скоріш за все, ця частина велосипеда потребує сервісу.

Після огляду цих вузлів, потрібно дослідити роботу передач і гальм.

Важливо знати, що як гальма так і передачі, на різних велосипедах працюють по різному, хоча і мають приблизно однаковий принцип роботи. Все залежить від того, якого цінового сегменту велосипед оглядається. В цьому випадку потрібно розуміти, що гальма на бюджетному велосипеді не зможуть гальмувати з такою силою, як гальма на велосипеді професійного класу ціна, якого значно вища. Але дослідити ці компоненти теж варто.

Якщо це передачі, потрібно оглянути троси чи вони не проржавіли, і не закисли в боудені. Чи перемикання передач плавне і точне. Чи самі перекидки не мають дефектів.

З гальмами приблизно те саме. Слід оглянути в першу чергу їхню справність. Якщо це гідравлічні гальма, додатково переконатись в цілісності тормозної системи. Після чого оглянути гальмівні колодки, чи немає сильної виробітки. Якщо колодки стерті до нуля, це не кінець усього, їх легко можна замінити – це розхідний матеріал, а не поломка.

Третій етап огляду вживаного велосипеда – це привід, ланцюг та зірки.

Для цього варто проїхатись на велосипеді, поступово перемикаючи передачі. Якщо ланцюг під навантаженням не перескакує через зубці на зірках – це означає, що ресурс ще не вичерпаний до кінці, але цей показник не є 100% точним. Набагато кращим буде користуватись вимірювачем зносу ланцюга. Цей інструмент допоможе точніше оглянути стан ланцюга і привода в цілому.

Дана стаття не є точною інструкцією по вибору вживаних велосипедів. Ці поради допоможуть при огляді велосипеда, але не гарантують, що після покупки велосипед буде повністю справним і не потребуватиме ремонту. Експерти рекомендують обирати б/в велосипеди в спеціалізованих магазинах, де велосипеди проходять попереднє техобслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будьте в курсі останніх новин

Першими дізнайтесь про новини, свіже поступлення товару, акції та розпродажі на сайті HelloBike з наших груп в Instagram Telegram та Viber

0
    0
    Ваша корзина
    Ваша корзина порожняВернутись до магазину